Nasza oferta Troszkę o cenach Z dawnych lat Na pocz±tek Jak się dodzwonić Tak jest w tym roku Sulejowskie wy¶cigi Dział edukacyjny Dodatkowe atrakcje
Ostatnia aktualizacja:  
23.08.2017 r.  



- Barkowice z gwiazd
- Barkowice w Targeo
- Barkowice w ZUMI
- Żeglarstwo.net
- www.sulejow.pl
- Bojanowski
- Bojanowski Toya
- Family Tennis Camp
- Sklep internetowy HALS

- Regulamin o¶rodka Na Cyplu






SEZON 2014

KALENDARZ IMPREZ ŻEGLARSKICH W SEZONIE 2014 ŁOZŻ i PTOZŻ

25-27.04. 2014
Nazwa regat: Regaty o Puchar Wójta gminy Pęczniew
Miejsce: Zal. Jeziorsko Pęczniew
Organizator: AZS ŁódĽ
Klasy: 420
Kontakt: 509 765 735

09.05.2014
Nazwa regat: VII Regaty Szkolne Kół LMiR o Puchar Przewodnicz±cego Rady Miasta Tomaszowa Maz.
Miejsce: Port Jachtowy Maru¶, Swolszewice Małe J. Sulejowskie
Organizator: Liga Morska i Rzeczna Tomaszów Mazowiecki
Klasy: Omega standard
Kontakt: 505 851 965

18.05.2014
Nazwa regat: VI Piknik Żeglarski na Stawach Stefańskiego
Miejsce: Stawy Stefańskiego, ŁódĽ
Organizator: Klub Sportów Wodnych „Ruda”
Klasy: OPTYMIST oraz regaty kajakowe
Kontakt: 697 211 883

31.05.2014
Nazwa regat: Regaty o Puchar Marszałka Woj. Łódzkiego
Miejsce: Zarzęcin J. Sulejowskie
Organizator: Klub „Czterokulturowi”
Klasy: turystyczne, otwartopokładowe
Kontakt: 668 627 392

14.06.2014
Nazwa regat: Regaty o Puchar Prezydenta Tomaszowa Maz.
Miejsce: PJ Maru¶, Żeglarska 1, Swolszewice Małe
Organizator: Piotrkowski OZŻ, Port Jachtowy „Maru¶”
Klasy: Turystyczne, Sportowe, Otwarto pokładowe
Kontakt: 502 313 006

20-21.06.2014
Nazwa regat: Puchar Polski Jachtów Kabinowych
Miejsce: Bronisławów, JeĽ. Sulejowskie
Organizator: HKŻ Radomsko
Klasy: T1, T2, T3, Omega
Kontakt: 506 554 027

12-13.07.2014
Nazwa regat: VI Regaty o Puchar JM Rektora Politechniki Łódzkiej
Miejsce: Roganty k/Giżycka J. Dargin
Organizator: Klub Żeglarski Politechniki Łódzkiej
Klasy: Omega Standard
Kontakt: 605 070 181

12-13.07.2014
Nazwa regat: XX Regaty o Błękitn± Wstęgę Zalewu Jeziorsko
Miejsce: Zaspy Miłkowskie Zal. Jeziorsko
Organizator: KTW WARTA; Burmistrz m. Warta
Klasy: Turystyczne, T1, T2, Open, Omega, Optymist
Kontakt: 604 165 346

02.08.2014
Nazwa regat: Wielki Weekend Regatowy
Miejsce: Stanica Harcerska w Zarzęcinie
Organizator: Jacht Klub „Elektron” Bełchatów
Klasy: Omega, kabinowe do 6,5 m, kabinowe pow. 6,5 m, sportowe
Kontakt: 500 147 260

16.08.2014
Nazwa regat: VIII Regaty Cypel - Mokre
Miejsce: Barkowice-Mokre Port na Cyplu J. Sulejowskie
Organizator: Port Jachtowy „Na Cyplu”, Radio Piotrków
Klasy: Sportowe, Otwarto pokładowe
Kontakt: 539 964 470

23.08.2014
Nazwa regat: III Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Wolborza
Miejsce: Bronisławów J. Sulejowskie
Organizator: ŁKR „Lataj±cy Holender”, LOT ZSiO
Klasy: Turystyczne, Sportowe, Otwarto pokładowe
Kontakt: 605 737 787

06.09.2014
Nazwa regat: „Regaty PGE CUP” V Regaty Dystansowe
Miejsce: Zarzęcin J. Sulejowskie
Organizator: Jacht Klub „Elektron”, Klub Żeglarski „Abordzaż” Bełchatów
Klasy: Omega przesiadkowe, dystansowe z podziałem na klasy
Kontakt: 500 147 260

20.09.2014
Nazwa regat: Puchar Starosty Tomaszowa Mazowieckiego „Błękitna Wstęga Zalewu Sulejowskiego”
Miejsce: Port Jachtowy Maru¶, Swolszewice Małe
Organizator: Starosta Tomaszowa Mazowieckiego, Piotrkowski OZŻ, Port Jachtowy “Maru¶”
Klasy: Open
Kontakt: 502 313 006

20-21.09.2014
Nazwa regat: VII Piknik Żeglarski „Regaty Wilków Morskich”
Miejsce: Stawy Stefańskiego
Organizator: Klub Sportów Wodnych „Ruda” , Klub Żeglarski „Opty”
Klasy: Optymist
Kontakt: 668 627 392

27.09.2014
Nazwa regat: III Regaty Nauczycieli LMiR
Miejsce: Port Jachtowy Maru¶, Swolszewice Małe
Organizator: Liga Morska i Rzeczna Tomaszów Mazowiecki
Klasy: Omega standard
Kontakt: 505 851 965



Opracował: "MaToMi"



 
Design by (C) 2007-2017